На стадіоні  НАУ  15 вересня вперше в Києві пройде SOLOMA FEST.

На стадіоні НАУ у Києві вперше пройде SOLOMA FEST

Опубліковано Типичный Киев П'ятниця, 7 вересня 2018 р.

 

Також можна підтримати Solomafest 2019 та інші проекти команди у рамках Громадського бюджету за посиланням. Допоможи зробити фестиваль ще кращим!

Головним хедлайнером стане гурт MOZGI – проект Потапа. У своїх живих виступах Mozgi поєднують танцювальну музику із поп-мотивами та EDM. Їх концерти – це яскраві візуальні шоу.

На фестивалі виступить найпопулярніший репер країни Ярмак, який минулого року зробив рішучий поворот у своїй кар’єрі та випустив альбом Restart.

Також за хіп-хоп відповідатиме GIGA1, відомий як один із найкращих батл-реперів України. Також, репер вже другий рік поспіль підтримує фестивальний проект Radioday тому, ті хто був там, знають, що буде круто і качатиме всіх!

Програму електронної музики наповнюватиме батько українського драменбейсу  – Tapolsky, а також Sender з оновленим вектором розвитку своєї музичної торчості. Рок-програму презентує поп-панк гурт Roll Models, а свіжу кров представлятиме D.Marsh. Окрім того відбудуться сети від Selecta, Lady та Wacky J.

Вхід вільний для всіх!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Posts

Музичний

STUDANCE 2018 – день студента в Києві

Історія виникнення міжнародного дня студента досить трагічна. Але це те, що зайвий раз підтверджує, що студенство, молодь – це та прогресивна та рушійна сила, яка може робити дійсно масштабні речі. І сам день студента – Read more…

Музичний

Музичний фестиваль “Схід-рок”

Хотіли б побувати у фортеці на рок-концерті? Музичний фестиваль “Схід-рок” дарує Вам таку можливість. Він проводиться в середні фортеці XVIII століття Круглий Двір, який знаходиться у місті Тростянець (Сумська область). На території дендропарку “Нескучне” буде розташоване Read more…

Гастрономічний

Ulichnaya Eda 5 years 5 senses

Ulichnaya Eda 5 years 5 senses Уже п’ять років підряд фестиваль Ulichnaya Eda радує київських мешканців різними смаколиками. Кожний рік з існування фестивалю приурочений відчуттям: смак, нюх, дотик, зір та слух. Кожне з них залишиться Read more…